Nie je nastavený žiaden obrázok

Imunostar dezinfekčný gél, 5l

EAN: 8585044004761
Optimálny prostriedok na čistenie rúk, nelepí, efektívne dezinfikuje.
43,20 €
bez DPH36,00 €
7,20 €
skladom 999+ kusov
T S
Objem:5l
Dezinfekčný účinok: Účinná zložka 70% ethanol
Použitie na ruky: áno
Dezinfekcia pokožky: áno, registrovaný biocíd na SK
Hydratácia a ochrana pokožky: áno, nevysušuje ruky, zvláčňuje pokožku
Spotreba pri aplikácií: veľmi nízka, naneste 3ml na dlaň jednej ruky
Dlhodobý účinok: áno
Účinnosť: spoľahlvo zničí 99.99% vírusov a bakterií
Receptúra: schválený podľa noriem WHO
Paleta: 504ks
Balenie: 6ks

Popis

Imunostar dezinfekčný gél je optimálny prostriedok na čistenie rúk. Nelepí, efektívne dezinfikuje a spoľahlivo zničí 99.99% vírusov a baktérií.
Vďaka pridaniu hydratačnej zložky je veľmi šetrný k pokožke. Jedná sa o novú hustejšiu a vylepšenú receptúru, je možné ho plniť do fľaštičiek, rozprašovačov, mechanických ale aj automatických dávkovačov (môžete použiť aj dávkovače určené na tekuté mydlo).
Na trhu sa objavujú rôzne látky, najmä technické liehové čističe pomenované tiež gél, sú prevažne redšej konzistencie. Imunostar dezinfekčný gél nie je rovnaký výrobok, receptúra je schválená podľa noriem WHO. Pri výrobe sa dbalo na ochranu pokožky, preto bolo pridané veľké množstvo ošetrujúcich látok, ktoré zabraňujú jej vysúšaniu a zároveň ju zvláčňujú.
Má vysokú výdatnosť, na jedno ošetrenie rúk stačí naozaj pár kvapiek (oporúča sa cca 3ml na jednu dlaň), neodparuje sa, po aplikácii odporúčame roztierať trením cca 30 sekúnd. Po nanesení bez oplachu zostáva na rukách ako jemný a príjemný film dlho aktívny.

Balenie 100ml vás po rozliatí tohto priemyselného balenia vyjde na bežnú cenu 1,56 EUR s DPH. Týmto balením si naplníte vlastných 50ks 100ml fliaš (nie sú súčasťou dodávky).

Skladujte na chladnom a suchom mieste v dobre uzavretom obale mimo dosahu zdrojov tepla. Zamedzte vzniku statickej elektriny. Sklady musia zodpovedať platným bezpečnostným a požiarnym predpisom. Skladovať mimo dosahu potravín, nápojov a krmív. Izolovať od alkalických kovov a látok podporujúcich horenie.


V prípade záujmu o veľkoobchod, kontaktujte nás a my Vám poskytneme veľkoobchodné ceny.

KBÚ na stiahnutie